Hizmetlerimiz

Markanıza özel "fark yaratan" iletişim, reklam ve tanıtım çözümleri.

WEB / UI TASARIM

Firmanızın ihtiyaçlarına uygun, site ziyaretçilerini isteklerini karşılayan, profesyonel, yönetilebilir ve mobil uyumlu web siteleri yapıyoruz.

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Eticaret için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri bir araya getirdik. Size düşen sadece satışlarınıza odaklanmak ve işinizi büyütmek olacak.

MARKA TANITMI

Firmanız için markanızı oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik, logo tasarımı, marka danışmanlığı ve marka tescil işlemleri ile marka tanıtımı hizmeti.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya stratejisi geliştirip; pozitif algı yaratan, marka bağlılığını arttıran, etkileşime dayalı yaratıcı projeler oluşturuyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA

Google Adwords Reklamları, YouTube Reklamları, Banner Reklamları, Online Pazarlama, Sosyal Medya Reklamları

GRAFİK TASARIM

Bir firmanın reklam yatırımlarının başarılı olması için yapılabileceklerin başında gelen çalışmalardır.

MATBAA / BASILI İŞLER

Kartvizit, broşür, katalog, menü gibi baskılı işlerinizi çözüm ortaklarımız aracılığıyla hızlı ve sorunsuz bir şekilde karşılıyoruz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Seo çalışması, seo danışmanlığı, analiz ve raporlama ile web sitenizin yatırım getirisini arttırmaya yardımcı olmayı hedefliyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Medyador olarak Web Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Reklam Pazarlama haricinde diğer ihtiyaçlarınız için çözüm sunuyoruz

INDOOR & OUTDOOR

Led ekran, bilboard, raket ve megalight reklamları ile mecra satın alma, reklam kampanyası kurgulama ve grafik tasarım hizmeti vermekteyiz.

IT DANIŞMANLIĞI

Müşterilerimizin en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerini hızlandırılması ve verimliliklerinin arttırılması hedeflenmektedir.

Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.